Polityka prywatności

Wprowadzenie

Niniejsza polityka prywatności określa, w jaki sposób zbieramy, używamy, przechowujemy i udostępniamy dane osobowe pozyskane od użytkowników naszej strony internetowej w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego oraz w ramach współpracy z usługami Google Analytics i Facebook Ads (Facebook Pixel). Prosimy o uważne zapoznanie się z tym dokumentem. Zgoda na politykę prywatności Korzystając z naszej strony internetowej oraz wysyłając nam wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego, wyrażasz zgodę na zbieranie, przetwarzanie, przechowywanie i udostępnianie swoich danych osobowych zgodnie z zapisami tej polityki prywatności. Rodzaje zbieranych danych

1. Dane z formularza kontaktowego

Gromadzimy następujące dane osobowe, które podajesz dobrowolnie przez formularz kontaktowy: Imię i nazwisko Adres e-mail Treść wiadomości

2. Dane dla usług analitycznych i marketingowych

W celu poprawy jakości naszej strony i dostarczenia spersonalizowanego doświadczenia dla użytkowników, korzystamy z usług Google Analytics i Facebook Ads (Facebook Pixel). Obejmuje to gromadzenie danych związanych z ruchem na stronie, zachowaniem użytkowników oraz skutecznością naszych działań marketingowych.

Cel zbierania danych

Gromadzimy dane osobowe użytkowników w celu: Odpowiedzi na przesłane zapytania i wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego. Analizy i oceny jakości naszej strony internetowej oraz jej funkcjonalności. Dostarczania bardziej spersonalizowanych treści i reklam użytkownikom. Prowadzenia działań marketingowych, w tym kampanii remarketingowych.

Użycie usług analitycznych i marketingowych

W celu monitorowania i analizowania zachowania użytkowników na naszej stronie oraz ulepszania jakości naszych usług, współpracujemy z usługą Google Analytics. Ta usługa gromadzi dane takie jak adres IP, rodzaj przeglądarki, źródło ruchu i podobne informacje, jednak nie identyfikuje bezpośrednio danej osoby. Używamy także narzędzia Facebook Ads z zainstalowanym Facebook Pixel, co pozwala nam śledzić efektywność naszych kampanii reklamowych na platformie Facebooka oraz pokazywać spersonalizowane reklamy użytkownikom, którzy odwiedzili naszą stronę.

Ujawnianie danych osobowych

Zobowiązujemy się nie ujawniać danych osobowych naszych użytkowników osobom trzecim, z wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo lub w celu świadczenia usług marketingowych w ramach naszych działań reklamowych.

Bezpieczeństwo danych

Zabezpieczamy dane osobowe naszych użytkowników przed nieautoryzowanym dostępem, utratą lub uszkodzeniem poprzez odpowiednie środki techniczne i organizacyjne.

Prawa użytkowników

Masz prawo do wglądu w swoje dane osobowe, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych. W celu skorzystania z tych praw, prosimy o kontakt na adres e-mail wskazany na końcu tej polityki prywatności.

Zmiany w polityce prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszej polityce prywatności. Wszelkie aktualizacje będą publikowane na naszej stronie, a data ostatniej modyfikacji będzie widoczna na górze dokumentu. Ostatnia aktualizacja: 15.09.2023